O nás

Jimmy Fox – mlsání a zábava v jednom 

Přivážíme pro vás žvýkačky, lízátka, pendreky, hračky se sladkostmi a spoustu dalších atraktivních pochutin, které budou vaši zákazníci milovat. Naše výrobky v krásných veselých obalech nezůstanou ve vašich obchodech bez povšimnutí. Prohlédněte si na našem novém webu portfolio produktů, které nejen dovážíme, ale také společně s výrobci vyvíjíme a designujeme.  

Oblíbenost všech našich produktů máme léty ověřenou, rádi bychom vyzdvihli všechny produkty naší nové vlastní značky Jimmy Fox - např. lízátka s praskacím práškem Monkey Popping Lollipop nebo Toilet Lollipop, spreje Super Heroes a Super Bomb, hračky s bonbonky Fly Fan, balónky s praskacím práškem Happy Balloons a mnoho dalších. 

Tyto nové výrobky jsou zabaleny v obalech, které jsme vytvořili s profesionálním designovým studiem a věříme, že každý nákup u vás bude obsahovat také výrobek s mazanou liškou v logu :) Naše cukrovinky jsou zároveň hračkou, které děti milují a vždy se s nimi spolehlivě zabaví. Jimmy Fox slaví enormní úspěch nejen v Česku a na Slovensku, ale také v dalších státech Evropy.

Naše portfolio tvoří také výrobky dalších TOP značek jako jsou např. Maks Food Industry, Fini, Ravazzi, Golski, Jake, Morello a Bulgari.

Při výběru dodavatelů se řídíme přísnými pravidly, kvalita všech našich výrobků odpovídá striktním předpisům EU. Dbáme na to, aby cukrovinky obsahovaly suroviny té nejvyšší kvality, používáme bezpečné obalové materiály a obhájili jsme mnoho přísných certifikací. U všech našich produktů garantujeme zdravotní nezávadnost a bezpečnost pro děti.regal-vyrobky

 

Proč si vybrat MP SWEET?

Cukrovinky zavážíme velkoskladům po celé České republice a do některých států Evropy. Máme vlastní vozový park a objednávky doručujeme našim zákazníkům do druhého dne.

Jak to celé vzniklo?

Společnost MP Sweet, s.r.o. založili manželé Marie a Petr Dvořákovi v roce 2012 a začínali v 6 lidech se sklady o velikosti 350 m2. Dovozem a distribucí cukrovinek se však zabývají mnohem déle. Už od roku 2004 dodávají na český trh sladkosti, které dětem kouzlí úsměv na tváři. Dnes firmu tvoří 15 zaměstnanců a skladové prostory o velikosti 2 500 m2. Jako koncový zákazník budete znát výrobky MP Sweet z večerek, poutí, trafik, koupališť, kempů, květinářství, sportovní areálů a dalších maloobchodů. 

Jsme držiteli certifikátu EKO-KOM

Myslíme udržitelně. Staráme se o to, aby činnost naší firmy prospívala lidem v našem okolí i životnímu prostředí. V rámci enviromentální politiky dbáme na efektivní hospodaření s obalovými materiály a odpady, které důsledně třídíme, recyklujeme a ekologicky likvidujeme.